Przeskocz do treści

Dbałość o klienta w nadzwyczajnym stopniu.

Ostatnio wielu z nas miało zapewne okazję usłyszeć niezwykle ciekawą historię, związaną z wykonywaniem manicure Mokotów. Otóż historia ta dotyczyła pewnej znanej osoby z Internetu, prowadzącej swój kanał na YouTube i bloga. Osoba ta została zaproszona do współpracy z pewnym salonem kosmetycznym, wykonującym wszelkiego rodzaju zabiegi, jak manicure czy pedicure Mokotów. Po wizycie, która składała się między innymi z nałożenia lakieru żelowego na paznokcie, osoba ta jak najbardziej zadowolona z efektu opublikowała zdjęcia w Internecie. Jej zdziwienie, z tego co opisywała, było niezmierzone, kiedy kilka godzin później szefowie tej firmy, z głównej jej siedziby skontaktowali się z nią w celu przeproszenia za nie perfekcyjnie wykonany zabieg i chęć zaproponowania jego poprawienia.

Klienci ponad wszystko.

Widać więc, że w tej firmie ogromną wagę przywiązuje się do dbałości o szczegóły i stu procentowe zadowolenie klientów z wizyty. Mimo, iż ta konkretna osoba nie narzekała bynajmniej na uzyskany na jej paznokciach efekt, to nie został on objęty w stu procentach w pojęcie estetyki profesjonalistów z tejże firmy, dlatego też zdecydowali się oni na swój koszt naprawić to, co ich zdaniem nie zostało dopracowane.

Tak właśnie być powinno.

Przyznanie się do błędu nie jest niczym złym, a wręcz docenia się to u wielu ludzi. Okazuje się jednak, że wiele osób, zwłaszcza profesjonalistów boi się do pomyłki przyznać, ponieważ uważają, że ucierpi na tym ich dobre imię. Niestety jednak klienci mają na ten temat skrajnie inne patrzenie. Oczywiście wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy z nas może mieć gorszy dzień i coś w trakcie zabiegu może się nie udać tak, jak powinno. Wszystko można jednak zawsze poprawić i nie można się tego obawiać.

Zdaniem wielu osób, ten konkretny salon, wykonujący manicure Mokotów zresztą także cały, wraz z wieloma salonami kosmetycznymi, zyskał bardzo dużo w oczach kolejnych potencjalnych klientów. Mają oni bowiem teraz pewność, że jeżeli zdecydują się skorzystać z jego usług, a nie będą oni zadowoleni z efektu, kosmetyczki tam pracujące z pewnością wszystko naprawią i wynagrodzą nam pomyłkę.