Przeskocz do treści

Jak duża może być ścianka prezentacyjna

Potrzeby firm są tak różne, jak różne są one same. Dlatego ciągle powstają zupełnie nowe technologie, pozwalające na to, aby tworzyć ścianki prezentacyjne. Coraz to większe, ładniejsze i bardziej atrakcyjne. Jeśli i twoja firma powinna taką ściankę posiadać, to koniecznie należy już teraz zastanowić się nad jej wielkością. Standardowa ścianka prezentacyjna o typowych wymiarach to długość około 150 cm, a wysokość 100 cm. Oczywiście to są tylko orientacyjne wymiary dla ścianek gotowych. Jeśli chcesz, aby dla twojej firmy powstała ścianka prezentacyjna o zupełnie innych wymiarach, zazwyczaj większych, powinieneś znaleźć firmę, zajmującą się ich produkcją. Pozwoli ci to na zamówienie takiej ścianki, której wielkość idealnie będzie spełniała twoje potrzeby. Czy to w zakresie dostępnej powierzchni do wykorzystania na cele reklamowe, czy konstrukcji, pozwalającej na szybki montaż i demontaż, bez konieczności angażowania dużej liczby osób i skomplikowanych narzędzi.

Ścianka prezentacyjna w sklepie internetowym

Obecne możliwości technologiczne pozwalają na to, aby ścianka prezentacyjna miała długość przekraczającą nawet 5 metrów. Zbudowanie takiej konstrukcji nie wymaga stosowania jakichkolwiek specjalistycznych technologii, mogących podnosić nadmiernie cenę. Wystarczy tylko odpowiednio dobrany system profili aluminiowych i będą mogli w pełni się państwo cieszyć tym, że Wasza ścianka prezentacyjna jest naprawdę duża i wpada w oko.

 

Warto przy tym zaznaczyć, że nawet bardzo dużych rozmiarów ścianki nie ciężkie. Wynika to głównie z tego, że ich elementami konstrukcyjnymi są lekkie i bardzo wytrzymałe profile z aluminium. Mogą one być wyginane w różne ciekawe kształty, sprawiając że i sama ścianka otrzymuje niebanalny wygląd i zachwyca każdego, kto będzie miał z nią do czynienia. Oczywiście ten doskonały efekt nie mógłby być spełniony, gdyby nie to, że technologie druku są tak dobrze dziś rozwinięte. Sprawiają one że na niemal każdym rodzaju podłoża mogą powstawać zachwycające zdjęcia o jakości fotograficznej.