Przeskocz do treści

Jak szał, to tylko w karnawał!

Karnawał to okres szaleństwa i tańca. W takich państwach, jak Brazylia, mieszkańcy wylegają na ulice po to, by w blasku petard i kolorowych parad wspólnie cieszyć się z przyjścia nowego roku. Nie da się jednak ukryć, że okres ognistej „samby” to także czas, kiedy salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne przechodzą prawdziwe oblężenie.

To okres, gdy panie starają się wyglądać jak najpiękniej. Przede wszystkim, pierwszym krokiem będzie pójście do salonu fryzjerskiego, gdzie wykwalifikowani fryzjerzy przygotują kobiece cięcie, pasujące nam nie tylko do kształtu i wielkości twarzy, ale także do długości włosów. Najchętniej wybierane są delikatne, spięte koki, które nie zepsują się w czasie szalonego tańca. Ważnym elementem w kobiecej pielęgnacji są również paznokcie.

Większość pań decyduje się na manicure hybrydowy, ponieważ zabieg ten nie trwa krótko nie jest długotrwały, a przede wszystkim jego efekty utrzymują się przez wiele dni. Taki manicure hybrydowy utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Karnawałowy szał trwa przecież przez kilka tygodni – może się więc okazać, że w jednym tygodniu spędzimy kilka wieczorów na imprezach, a na naszych paznokciach będzie położony piękny manicure hybrydowy. Nie da się ukryć, że w ich trakcie narażeni jesteśmy na różne uszkodzenia mechaniczne, w trakcie różnych konkursów.

Jednym z ulubionych konkursów organizatorów jest proponowanie tańca pod kijem czy też malowania różnymi farbami, przez co manicure hybrydowy nie zepsuje się, a zwyczajny lakier mógłby odpryskiwać. Zastanówmy się więc nad tym, jaki salon najrozsądniej byłoby odwiedzić – w większych miastach jest ich mnóstwo.

Poza tym, na stronach internetowych można znaleźć mnóstwo ciekawych adresów wraz z opiniami byłych klientek salonu, dzięki czemu w trakcie karnawału będziemy wyglądać zjawiskowo.