Przeskocz do treści

Tajemnice pokoju nastolatki

Nie jest powiedziane, że nastolatki nie mogą mieć swoich tajemnic – wręcz przeciwnie! To właśnie w tym wieku pojawia się najwięcej sekretów, które dziewczęta starają się ukryć: nowy chłopak, wagary, jedynka z matematyki czy kompromitujące zdjęcia z dzieciństwa…

Nie to jest jednak największym problemem nastolatek – przede wszystkim, młode dziewczyny pragną być akceptowane przez rówieśników, piękne, ponieważ w przeciwnym razie mogą wpadać w kompleksy. Właśnie dlatego, dobrym pomysłem byłoby zastanowienie się nad tym, w jaki sposób pomóc nastoletniej dziewczynie pogodzić się z jej wyglądem i poprawić jej pewność siebie. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie zastanowienie się nad stworzeniem w jej tajemniczym pokoju drobnego salonu piękności.

Dobrym pomysłem byłoby zastanowienie się nad kupnem takich niewielkich narzędzi jak specjalne lampy do manicure hybrydowy. Taka lampa na pojedyncze paznokcie mogłaby kosztować około dwustu czy trzystu złotych, podczas gdy takie same, większe lampy do manicure hybrydowy, dostępne w salonach kosmetycznych mogą kosztować około kilku tysięcy. W zaciszu domowym, wykonanie takiego zabiegu, jak manicure hybrydowy jest tak samo możliwe, jak w salonie kosmetycznym, ponieważ nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy jedynie nałożyć na paznokcie specjalnego lakieru, a następnie je do lampy.

Po kilkunastu minutach lakier do manicure hybrydowy jest na tyle suchy, że można wykonywać wszystkie codzienne czynności. Co jednak najważniejsze, na dziewczęcych dłoniach, taki manicure hybrydowy będzie utrzymywał się do kilku tygodni bez najmniejszych odprysków. Każda nastolatka marzy o pięknych paznokciach. Prezent taki można byłoby sprawić jej chociażby pod choinkę. Z całą pewnością, nie trzeba będzie się przejmować brakiem efektów, ponieważ będą one natychmiastowe – dziewczęcy uśmiech to przecież największa nagroda dla wszystkich rodziców.

 

Manicure hybrydowy Mokotów.