Przeskocz do treści

Zamów standy reklamowe do swojej firmy

Firmy, które są nastawione na współpracę z klientami indywidualnymi, czyli wszelkiego rodzaju sklepy detaliczne, szczególnie mocno muszą pamiętać o konieczności skutecznego reklamowania się. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ konkurencja nie śpi i może się pojawić z dnia na dzień. Silniejsza od ciebie i z ciekawszymi sposobami na przyciągnięcie klientów. W biznesie nie ma sentymentów. Nawet jeśli myślisz że twoi klienci są lojalni i wierni tobie, pamiętaj że zupełnie nieświadomie mogą przejść do konkurencji. Wystarczy że nowa firma przygotuje mądrą strategię reklamową. Aby ich w tym uprzedzić, zadbaj np. o standy reklamowe.

Jest to niedroga i prosta w użytkowaniu forma reklamy zewnętrznej. Na standach można umieścić dowolny rodzaj reklamy – czy to w postaci gotowych wydruków pełnowymiarowych, czy jako zupełnie odmienną formę – elementy ploterowo wycinane z folii kolorowych.

Zainteresowany zakupem standów reklamowych? Zajrzyj tutaj!

Chcemy jednak zwrócić uwagę na pewien ciekawy, a zarazem bardzo ważny aspekt użytkowania standów.

A mianowicie, w niektórych przypadkach ich wystawienie przed sklep, może wymagać uzyskania zgody zarządcy drogi lub chodnika. Kiedy tak będzie? Kiedy teren przed sklepem nie jest twój. Wówczas zajęcie części komunikacji, a tym samym utrudnienie poruszania się ludziom może być poprzedzone potrzebą złożenia wniosku o wydanie warunków lub zgody. Należy to zrobić przed zakupem i przygotowaniem standów reklamowych.

W takim piśmie należy umieścić wymiary reklamy, a także dołączyć szkic sytuacyjny. Jeśli dysponujemy już projektem reklamy – nawet roboczym, również warto go dołączyć do takiego wniosku. Ile czasu będziemy musieli oczekiwać na wydanie decyzji – około 2 tygodni. Pamiętaj o tym, że jeśli nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi, oznacza to tzw. milczącą zgodę i nie ma przeciwwskazań, abyś nie miał umieścić reklamy. Otrzymujesz wówczas zielone światło, żeby zamówić stojaki, reklamy, a następnie przystąpić do umieszczania jej na standach. Od tego momentu twoja firma będzie jeszcze bardziej widoczna dla pozostałych osób, a ty zyskasz na tym jeszcze więcej zadowolonych odbiorców i renomę oraz rozpoznawalność na mieście.